Яку ширину вмісту вибрати?

Ви коли-небудь безнадійно дивилися на колекцію шаблонів, відчуваючи себе трохи ніяково, ставлячи собі питання: «Який з них вибрати? 

Вам не здається, що чим більше шаблонів веб-сайтів Ви переглядаєте, тим вони виглядають однаково?

Коли справа доходить до вибору правильного дизайну для Вашого веб-сайту, досить часто виникає почуття приголомшення.

Вибір шаблону для дизайну Вашого веб-сайту може бути або дуже захоплюючим, або приголомшуючим, або для більшості людей – десь посередині.

Хоча більшість пропонують широкий вибір дизайнів, а деякі навіть пропонують сторонні шаблони преміум-класу, які Ви можете придбати, легко потонути в морі, здавалося б, нескінченних варіантів, особливо якщо Ви цього не зробите.

Хороші новини  – цей непростий процес можна спростити!

Ми розробили набір критеріїв, які використовуємо при складанні пропозицій по дизайну сайтів, щоб допомогти Вам проаналізувати всі варіанти дизайну.

Ось критерій № 1, які Ви повинні знати і які допоможуть Вам знайти правильний дизайн для вашого сайту

 

1.  Дизайн ширини контенту

«Область вмісту у всю ширину добре підходить для креативного сучасного дизайну. Область вмісту в рамці більше підходить для традиційних бізнес-орієнтованих дизайнів ».

Взагалі кажучи, більшість шаблонів на даний час пропонують вам 2 типу ширини контенту:

(1) Повна ширина і (2) Обмежена ширина

Повна ширина – це коли фонове зображення розтягується на всю ширину екрана Вашого комп’ютера – від лівого краю екрана до правого краю. Таким чином створюється відчуття, що контент Вашого сайту не має кордонів.

Обмежена ширина – це коли Ваш контент має видиму рамку з лівого і правого боку екрану. Так що здається, що контент «упакований» в певну область.

Ось вам пара ілюстрацій:

повна ширина
  • Дуже популярний вид верстки сайту.
  • Дуже добре працює для мобільних адаптивних шаблонів і графічних веб-сайтів.
  • Ширша ширина дозволяє розмістити більше вкладок в рядку меню.
  • Оскільки фонове зображення автоматично підлаштовується під розмір екрану, розташування вмісту над зображенням може змінюватися в залежності від розміру і дозволу екрану комп’ютера відвідувачів. Деяких це може дратувати.
 

Примітка.  При використанні адаптивного дизайну пам’ятайте, що орієнтація і вирівнювання контенту можуть змінюватися в залежності від веб-браузера або пристрою, на якому проглядається веб-сайт.

 

 

 

обмежена ширина
  • Традиційний дизайн веб-сайтів в професійному, діловому стилі.
  • Надає фіксовану ширину для вмісту. Це дозволяє відображенню і положенню контенту залишатися відносно однаковими для різних розмірів і дозволів моніторів, тому вам не потрібно турбуватися про те, що у різних людей різний візуальний досвід.
  • Дизайн в рамці найкраще підходить, якщо ви хочете, щоб відображення Вашого контенту було узгодженим і більш передбачуваним для всіх розмірів і дозволів моніторів.

Так що подумайте про те, як Ви хочете, щоб Ваш сайт виглядав.

Ви хочете зобразити більш креативний, сучасний дизайн? В цьому випадку добре підійде дизайн на всю ширину.

Ви хочете, щоб Ваш сайт виглядав більш традиційним, більш орієнтованим на бізнес? Якщо так, схиляйтеся до дизайну з обмеженою шириною.

Майте на увазі, що це всього лише практичне правило. Діловий веб-сайт як і раніше може добре працювати з повнорозмірним дизайном, і навпаки. Але якщо Ви не знаєте, з чого почати, наші пропозиції вище – хороший спосіб почати.

 

Зв'яжіться з нами