PROCESS

Процес розробки веб-сайту

Як компанія, яка цінує ваші ідеї і встановлює високі стандарти в процесі проектування, ми слідуємо цим основним принципам: чесність, дотримання термінів, співпраця та інновації. Ми адаптуємо наші методи і підхід в залежності від потреб вашого бізнесу, щоб максимально ефективно використовувати доступне час і ресурси.

Ваша ціль:

  • Створити дизайн з нуля
  • Редизайн існуючого продукту
  • Додати нові дивовижні функції до вашого продукту

Чому ми?

  • З нами легко працювати
  • Ми цінуємо ваші ідеї
  • Дотримуємося балансу між бюджетом і якістю

Основні етапи:

1. Дослідження

Ось тут все і починається. Бізнес-сфера, цільова аудиторія, цілі, завдання, контекст – все змішується і трансформується в значимі вимоги. Також проводиться дослідження користувачів, в ході якого виявляються потреби, переваги, мотивації майбутніх користувачів продукту.

2. Інформаційна архітектура

Це етап, на якому закладається фундамент дизайну шляхом структурування загальної інформаційного середовища. Це необхідно для підвищення зручності використання і пошуку, а також для формування ієрархії даних цифрових продуктів. Інформація, організована ясним логічним чином, значно спрощує навігацію користувача по складної інформації.

3. Дизайн взаємодії та каркасне моделювання

Можливості, підказки, заклики до дії, візуальні елементи поміщаються в креслення інтерфейсу, щоб переконатися, що дизайн забезпечує найкраще взаємодію з користувачем. Каркаси – це попереднє візуальне уявлення призначеного для користувача інтерфейсу продукту, в якому ключові елементи виділені в ієрархічному порядку. Це потрібно для обговорення ідей і внесення змін на ранній стадії проектування.

4.Розробка прототипу

Етап розробки прототипу дозволяє дизайнерам створити зразок версії продукту, щоб побачити, як він працює, і отримати зворотній зв’язок. Це відмінний спосіб перевірити, чи підійде ідея реальним людям.

5. Візуальний дизайн

Візуальний дизайн – ключ до естетичного виду продукції. І оскільки люди схильні судити про книгу по обкладинці, можна здогадатися, наскільки важлива ця частина. Тому кожної деталі приділяється особлива увага, щоб створити ідеальне візуальне уявлення вашого продукту.

6. Тестування

Після успішного створення прототипу дизайнери приступають до його тестування на користувачах. Цей етап процесу проектування дозволяє отримати цінну інформацію про майбутнє дизайні продукту, перевірити, чи відповідає він очікуванням користувачів, і переконатися, що початкове бізнес-рішення відповідає дійсності.

Давайте обговорювати

Офіс у Києві

Спортивна площа, 1, Київ, Україна

Офис в Калифорнии

Von Karman Ave Suite 600, Ірвін, Каліфорнія

Зв'язатись з нами :)