NEWGEN: Агентство UI / UX дизайну та брендингу

Відтворити відео

Ми створюємо цифрові продукти світового рівня, веб-дизайн і брендинг.

Кожну нову розробку цифрового продукту ми починаємо з етапу поглибленого вивчення, щоб зануритися в ваш бізнес. Наші UX-дизайнери проводять інтерв’ю зі стейкхолдерами, досліджують користувачів, аналізують ваших конкурентів і об’єднують контент.
Результатом є план дій зі створення цілісного бренду і взаємодії з користувачем.

Ми агентство веб-дизайну, що створює веб-сайти нового рівня шляхом стратегічного поєднання UX і оповідання про бренд. Наші веб-дизайнери та розробники створюють адаптивні веб-сайти, які працюють на будь-якому пристрої. Цільові сторінки продукту, маркетингові сайти або UX / UI для корпоративних порталів интрасети – все це робимо ми.

Бренд сьогодні – це не логотип, візуальна ідентифікація або дизайн цифрового продукту, а скоріше зв’язна система, що охоплює всі середовища і точки взаємодії.
Ми – брендингове агентство, яке пропонує комплексне рішення від найменування та дизайну логотипу до комунікацій і настанов по стилю.

Дизайн UI / UX є визначальним фактором для будь-якого цифрового продукту в наші дні. Ми – агентство по розробці UI і дизайну, яке займається підвищенням конверсії та залученням клієнтів.
Як агентство UX-дизайну, ми створюємо продукти та послуги, які забезпечують виняткову зручність використання, повністю відображаючи індивідуальність вашого бренду.

Наше агентство повного циклу по дизайну та розробці, розташоване в Каліфорнії (США) і Києві (Україна), надає послуги з зовнішньої і внутрішньої розробці в тісній співпраці з нашими дизайнерами.

Ми – агентство по дизайну UI / UX, яке вважає, що веб-сайти для бізнесу заслуговують зручності та естетики кращих в своєму класі споживчих додатків. Ми – цифрове агентство, яке перетворює застарілі корпоративні платформи в чудові споживчі можливості і розробляє нові продукти B2B, які подобаються людям.

Вже відомий факт, що соціальними мережами користуються більш 3,96 мільярда чоловік – це близько 51% населення світу і понад 83% всіх користувачів Інтернету. Соціальні мережі – це своєрідна інтернет-нерухомість, в яку безумовно повинен інвестувати ваш бізнес.
Ми знаємо, як зробити ваші сторінки в соціальних мережах «кращими на ринку» і перетворити їх в справжній робочий інструмент для рефералів. У NEWGEN ми не думаємо, як інші компанії, що займаються соціальними мережами і просуванням. Ми не будемо підходити до маркетингу в соціальних мережах за допомогою вже відомих стратегій, тому що цього катастрофічно мало. Ми працюємо з новими повністю працюють і прибутковими стратегіями онлайн-маркетингу. Ми відкидаємо умовності і добиваємося реальних результатів.

Чи знаєте ви, що створення професійного відеофону – це важлива інвестиція в індивідуальність вашого бренду?! Завдяки вражаючому відеофону ви зможете не лише залучити клієнтів, а і  утримати їх увагу, а ваш бренд, відповідно, підвищить конверсію продажів, а також свою впізнаваність. Використання аерофотозйомки в якості першого враження про вашу компанію є відмінною можливістю перевершити конкурентів та показати переваги вашого місця розташування.

Як агентство UX-дизайну з повним спектром послуг, ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб визначати, проектувати і розвивати перетворюючий UX на всіх платформах і в точках взаємодії з брендом.

0
дизайнерів
та розробників
0
у бізнесі

Ми пропонуємо

Створення продукту

Створення цифрового продукту вимагає певного рівня знань і набору певних навичок. Але вам нема про що турбуватися. Все, що вам потрібно, це просто ідея, і ми намагатимемося витягти з неї максимум користі.

Трансформація продукту

Кожен цифровий продукт час від часу потребує оновлення, незалежно від того, успішний він вже чи ні. Тому ми вкладаємо всі наші ресурси, щоб надати вам кращу версію вашого продукту.

Покращення продукту

Шлях зростання продукту залежить від передових технологічних змін і більш складних рішень. З цієї причини ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб знайти правильну стратегію розвитку продукту.

Ми працюємо з

FAQ

Веб-дизайн для нас – це більше, ніж просто процес створення сайту. В основі всього лежить те, що ми робимо тут, в NEWGEN. Ми почали свою діяльність в Каліфорнії як агентство веб-дизайну, що спеціалізується на корпоративних веб-сайтах, але швидко розширили наші пропозиції до UI / UX і веб-додатків, корпоративного програмного забезпечення і нових технологій, таких як AR / VR і носяться пристроїв, відкрили офіс в Києві. Проекти призначеного для користувача інтерфейсу і веб-дизайну, які ми беремо на себе, варіюються від створення нового продукту до редизайну існуючого мобільного додатка, веб-сайту або корпоративного програмного забезпечення. Ми робимо все, що вам може знадобитися, щоб втілити в життя успішний цифровий продукт: дослідження користувачів, стратегія продукту, призначений для користувача інтерфейс і UX дизайн, тестування зручності використання, розробка прототипу, веб-дизайн і розробка.

Не дивно, що нашими клієнтами по веб-дизайну часто є ті ж компанії, які найняли нас для проектів дизайну UI / UX, тому що хто може пояснити продукт краще, ніж люди, які його розробили? Ми агентство веб-дизайну, яке вважає, що відмінний веб-сайт повинен ефективно конвертувати відвідувачів в клієнтів, забезпечуючи при цьому чудовий веб-досвід, відповідний бренду. Хороший дизайн користувальницького інтерфейсу цифрового продукту або веб-сайту призводить до більш високому коефіцієнту конверсії. Ось чому, на відміну від інших агентств веб-дизайну, у нас UX-дизайнери співпрацюють з веб-дизайнерами над усіма проектами веб-дизайну.

Нам часто задають це питання. У Каліфорнії і навіть більше по всьому світу є багато компетентних студій веб-дизайну і UX-агентств. Коли стандарти так високі, важко відрізнятися.

Так як же нам виділитися? Перш за все, це якість нашої роботи по дизайну користувальницького інтерфейсу UX і майстерність, необхідне для її виконання. Цифрові продукти і призначені для користувача інтерфейси, які ми створюємо, прості у використанні, відмінно виглядають і найкращим чином представляють ваш бренд. Тоді саме люди роблять ваш проект реальністю. Ми завжди призначаємо багатопрофільну команду старших дизайнерів призначеного для користувача інтерфейсу, розробників та інших фахівців, очолювану одним з наших директорів по дизайну і контрольовану співзасновником.

Нарешті, на відміну від більшості традиційних фірм, що займаються веб-дизайном, і UI дизайнерів, ми об’єднуємо можливості творчості і дизайну продукту під одним дахом і в одному проекті. Уявіть, що брендингова компанія зустрічає агентство по дизайну UI / UX – це ми.

Так ми можемо. Ми відомі в усьому світі створенням маркетингових веб-сайтів, які відповідають цілям наших клієнтів шляхом об’єднання оповідань про бренди і зазначеного нагородами веб-дизайну з новітніми і кращими веб-технологіями. Наші сайти добре конвертуються, і люди діляться ними як божевільні, що допомагає нам залучати нових клієнтів, які вже є великими шанувальниками нашої роботи.

Наприклад, на новому веб-сайті Zenefist.com, який ми недавно переробили, конверсія зросла на 147%. Так, це в 2,6 рази більше. У кожному новому проекті ми ставимо перед собою завдання спробувати щось нове, наприклад, поліпшити наші процеси для оптимізації витрат або просто працювати швидше без втрати якості.

Наша компанія по веб-дизайну ідеально оснащена для створення веб-сайтів для технологічних стартапів, на відміну від інших фірм, що займаються веб-дизайном, які в основному працюють над веб-дизайном для традиційних підприємств.

Як агентство веб-дизайну, ми постійно співпрацюємо з великими і маленькими стартапами. Що може бути краще, ніж допомагати засновникам втілювати в життя ідеї, яких світ ніколи раніше не бачив? Нам подобається швидко змінюється середовище, яке кидає виклик нашим навичкам і процесу. Кінцеве досягнення для нас – бачити, як наші стартап-клієнти ростуть і захоплюють світ.

У нас є індивідуальні умови та спеціальні знижки для стартапів, в які ми віримо.

Наш процес проектування UI / UX заснований на методології дизайн-мислення, що дозволяє нам бути гнучкими і адаптуватися практично до будь-якого типу проекту і моделі співпраці. Хоча кожне взаємодія з UX-дизайном користувальницького інтерфейсу унікально, ми завжди проходимо наступні ключові етапи:

Відкриття та дослідження
Зазвичай ми починаємо з об’єднання всієї доступної проектної документації і планування UX-воркшопів з вашою командою. Під час цих сесій ми проводимо співбесіди з ключовими зацікавленими сторонами, спільно працюємо над вимогами, а також придумуємо і плануємо наступні кроки. По можливості наші UX-дизайнери розмовляють з вашими поточними або потенційними клієнтами, щоб зрозуміти їх потреби і больові точки. У деяких випадках нам може знадобитися аудит вашого існуючого продукту, щоб визначити можливості для поліпшення взаємодії з користувачем. Ми також розглянемо продукти конкурентів, зберемо посилання на візуальний дизайн і задокументуємо передовий досвід.

Цифрова стратегія і концепції
Грунтуючись на результатах відкриття і дослідження, ми синтезуємо цифрову стратегію і визначаємо UX-підхід для управління нашим процесом проектування. Оскільки ми є агентством дизайну UI / UX, ми досліджуємо різні концепції, щоб встановити такі ключові елементи, як інформаційна архітектура,
основні макети екрану і напрямок дизайну користувальницького інтерфейсу. Потім ми підтверджуємо вийшла концепцію з користувачами і зацікавленими сторонами. Після отримання відгуку ми вносимо необхідні оновлення, щоб продовжити проектування іншої частини продукту.

UI / UX дизайн
Після затвердження концепції дизайну користувальницького інтерфейсу ми приступаємо до розробки UI / UX, постійно проводячи призначені для користувача тести і виконуючи ітерації. Основні види діяльності з проектування користувальницького інтерфейсу UX включають відображення користувальницького потоку, каркасне моделювання, дизайн користувальницького інтерфейсу, дизайн взаємодії і створення прототипів. Ми передаємо ресурси дизайну розробникам і надаємо вичерпне керівництво по стилю, яке включає бібліотеку компонентів UI, рекомендації по UX і повні призначені для користувача потоки.

Давайте обговорювати

Офіс у Києві

Спортивна площа, 1, Київ, Україна

Офис в Калифорнии

Von Karman Ave Suite 600, Ірвін, Каліфорнія

Зв'язатись з нами :)