Чому план проекту веб-сайту є фундаментальним для успіху

Планування – це запорука успіху у всьому, що ви робите для свого бізнесу, включаючи веб-дизайн. Вірно і навпаки. Проекти веб-сайтів зазнають невдачі, коли дизайнери просто поєднують речі. Дізнайтеся, навіщо вам потрібен план проекту веб-сайту, як його створити та де знайти безкоштовний путівник, який все спрощує.

Фонд успішного веб-сайту

Якщо ви читаєте, як створити успішний проект веб-сайту, ви, мабуть, потрапляєте в одну з двох категорій:

  • Ви починаєте бізнес, і вам потрібен веб-сайт, який приносить вам трафік, продажі та потенційних клієнтів, одночасно демонструючи, що ви робите чи продаєте
  • У вас є веб-сайт, і він не працює

У будь-якому випадку, ви вже знаєте, що отримання бажаних результатів займе час і коштуватиме грошей. Обидві ці речі є обмеженими ресурсами. Наявність плану проекту веб-сайту допомагає зосередитись на найбільш важливих аспектах дизайну веб-сайту. Це також інструмент для передачі своїх сподівань команді веб-дизайнерів або веб-агентству, з яким ви в кінцевому рахунку працюєте, та оцінці кінцевого результату.

Що таке план проекту веб-сайту?

План проекту веб-сайту – це письмовий документ, який охоплює процес розробки вашого веб-сайту. Починається з визначення того, що вам потрібно, до кого ваш веб-сайт призначений, які функції вам потрібні, як найкраще представити цю інформацію тощо.

Спокусливо просто знайти щось, що вам подобається, і сказати своєму веб-дизайнеру: «Зробіть мені щось подібне, лише з моєю інформацією». Але успішний веб-сайт допомагає вашому бізнесу виділитися.

Кому потрібен план проекту веб-сайту?

Якщо ви просто створюєте веб-сайт для ведення блогу для особистого користування, ви можете пропустити план проекту веб-сайту. Але варто витратити ваш час, якщо ви є одним із цих:

  • Підприємці, що починають новий бізнес
  • Малий та середній бізнес
  • Некомерційні організації та інші організації
  • Релігійні чи навчальні заклади
  • Бізнес на рівні підприємства
  • Веб-дизайнери, маркетингові агентства або фірми веб-розробки

Кожен із цих суб’єктів складається з людей, які вже дають все, що у них є, щоб не відставати від щоденних завдань. Незалежно від того, чи є ви власником, шефом, головним адміністратором або відповідальним за проект веб-сайту вашої компанії, у вас, напевно, вже є багато на своєму. Але ми робимо це протягом багатьох років, і ми не раз бачили, що успіх кінцевого результату безпосередньо пов’язаний з тим, що відбувається на етапі планування.

Як будівництво будинку

Ось те, що роблять люди, які потрапляють у біду. Вони шукають щось на зразок веб-дизайну та отримують список розробників веб-сайтів. Вони телефонують їм і кажуть щось на кшталт: “Скільки коштує веб-сайт?” Деякі з цих агентств просять купу інформації, яку, на їх думку, не встигають надати. Інші компанії, що займаються дизайном веб-сайтів, або фрілансери можуть надати їм цифру. Поки це добре.

Справи починають йти не так, коли наймають хлопця (або дівчину, або групу, або що завгодно) з найнижчою авансовою вартістю, а потім кажуть: “Створіть мені щось на зразок цього конкурента, тільки я хочу покращити рейтинг у Google”. Немає думки та планування, тому вони або збирають щось разом, або копіюють та вставляють версію чужого веб-сайту.

Ви не зателефонуєте домобудівнику і не скажете: “Скільки будувати будинок?” тоді найміть підрядника, який дав вам найменшу ціну. Ви очікуєте, що хтось вартий своєї зарплати запитає багато дуже детальних запитань про те, що ви хочете, перш ніж вони складуть розцінку. І ви, швидше за все, хочете посилання та спосіб поглянути на їх попередню роботу.

Те саме і з веб-дизайном. Перш ніж отримати котирування для проекту веб-сайту, особа чи агентство, якого ви розглядаєте, може дати вам фігурну базу, але дати точне уявлення про те, де ви зараз перебуваєте, які ваші цілі та найкращі щоб допомогти вам дістатися туди, їм потрібна інформація від вас. Якщо ви вже створили план, ці відповіді у вас під рукою.

Як насправді створити план проекту веб-сайту

“Гаразд”, – кажеш ти. “Я переконаний. Я не хочу витрачати час і гроші на дизайн веб-сайтів, який не працює. Але я навіть не знаю, з чого почати ”.

Кожен проект повинен бути співпрацею між особою чи агенцією, яка його створює, та бізнесом чи організацією, яку представляє веб-сайт. У NEWGEN ми співпрацювали з компаніями з усього світу над створенням веб-сайтів, які приносять їм трафік, потенційні клієнти та продажі, починаючи з інтенсивного планування.

Зв'яжіться з нами